FORGOT YOUR DETAILS?

Skuteczne Pozycjonowanie

Pozycjonowanie staje się coraz trudniejszym zadaniem. Pozycja strony w wyszukiwarce przestaje być przypadkowa. Konkurencja w każdej branży jest coraz większa. Wieloletnie doświadczenia, nieustanny kontakt z klientami nauczył nas jednego - słuchać. Wysłuchamy, doradzimy i wspólnie przygotujemy najlepszą strategię dla Państwa firmy. Podpisanie umowy nie oznacza końca rozmów na temat Państwa firmy, branży i konkurencji. Wręcz przeciwnie oferujemy elastyczny model i fachowe doradztwo przez cały okres umowy. Współpraca z nami to budowanie i podnoszenie wartości internetowego dobytku firmy. Skuteczne działania SEO wzmocnią markę Państwa firmy oraz przyniosą wymierne korzyści dla prowadzone przez Państwa biznesu.

Jak pozycjonujemy?

Przede wszystkim wsłuchujemy się w zalecenia, które podawane są przez twórców algorytmu. Unikamy wszelkich możliwych praktyk, które mogłyby zaszkodzić Państwa stronie. Pozycjonowanie to praca nad kodem strony ( optymalizacja ) oraz jej zawartością merytoryczną - treściami ( content ). Zapewniamy cykliczną optymalizację strony oraz przygotowanie wartościowych treści i ich odpowiednią prezentację na Państwa stronie. Pozycjonowanie to również, a może przede wszystkim działania związane z pozyskiwaniem naturalnych linków. Z nami Państwa serwis pozyska naturalne linki z zaufanych źródeł.

Analiza słów kluczowych

Większość agencji na siłę wybiera słowa kluczowe, które często są oderwane od rzeczywistości i faktycznych potrzeb danej firmy. Przyjrzymy się Państwa firmie z różnych perspektyw, zbadamy branże i konkurencje. Zaproponujemy frazy kluczowe, których wysoka przyszła pozycja przyniesie oczekiwane przez Państwa rezultaty.

Optymalizacja

Wraz z zestawieniem słów kluczowych dostarczymy podstawowy audyt Państwa strony. Po podpisaniu umowy w pierwszej kolejności przystąpimy do optymalizacji Państwa serwisu, poprzez wdrożenie koniecznych zmian wskazanych w audycie. Będziemy przedstawiać dalsze propozycje ulepszeń Państwa serwisu

Content

Obecnie niedopuszczalna w naszej branży jest metodyka pracy, bazująca na tanich rozwiązaniach. Same linkowanie bez wartościowych treści ( content ), odpowiedniej otoczki merytorycznej niewiele już znaczy. A jeśli nawet taka metoda przyniesie chwilowe dobre wyniki, to prędzej niż później przyniesie to katastrofalne skutki - zakwalifikowanie działań jako spamerskie. Dlatego nie warto wierzyć, że bez solidnych, pełnowartościowych treści można uzyskać wysoką pozycję na stałe.

Linkowanie

Ilość linków prowadzących do strony z unikalnych adresów IP ma ogromne znaczenie. W procesie pozycjonowania ważny jest systematyczny wzrost linków odsyłających do domeny w wymiarze miesięcznym. Coraz bardziej istotne jest jednak źródło tych linków oraz ich typ. Nasza firma posiada zaplecza tematyczne budowane przez wiele lat. Powiedzenie "nie ilość, a jakość" jest fundamentem naszej firmy, który przyniósł wielu naszym klientom wymiernie wyniki.

SEO w nowym wydaniu

Nie działamy tak jak większość agencji, liczy się jakość obsługi, a nie ilość klientów. W każdym z oferowanych przez nas pakietów otrzymacie Państwo własne strony zarejestrowane na Państwa firmę. Będą stanowiły intelektualną wartość firmy. Przez rok utrzymamy je gratis. Będą to głównie blogi tematyczne związane z prowadzonym przez Państwa biznesem. Co miesiąc będziemy dodawać tam nowe treści. Ilość stron i publikacji miesięcznych zależna do pakietu.

Poza tym oczywiście w ramach naszego dorobku intelektualnego - zaplecza stron internetowych firmy Sempress.pl będziemy budować Twoją pozycję tworząc wartościowe treści. Oczywiście nie zdradzimy wszystkich tajników naszej pracy, jednakże już po kilku miesiącach przekonasz się, że warto być z nami. 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Aby otrzymać ofertę wypełnij nasz brief lub skontaktuj się z nami, aby otrzymać więcej informacji.

TOP