FORGOT YOUR DETAILS?

Zacznij wyświetlać reklamy w sieci wyszukiwania Google Ads.

Dlaczego ten rodzaj reklamy jest najlepszy?

  • Docieraj do właściwych osób we właściwym czasie
  • Reklamuj się lokalnie lub globalnie
  • Przyciągnij więcej klientów
  • Nie ma kliknięcia – nie płacisz
  • Możesz zacząć od dowolnego budżetu
  • Wymierność, przejrzystość i elastyczność

Ponad milion firm zaufało reklamie Google Ads

Zobacz dlaczego:

Reklamuj się lokalnie lub globalnie we właściwym czasie

W świecie online Twoja reklama powinna być obecna na każdym urządzeniu, z którego korzystają Twoi klienci – na komputerach, laptopach, tabletach i komórkach. Dzięki temu Twoja reklama będzie pod ręką, gdy szukają oni informacji, przeglądają strony i... kupują.

Pozwól Klientom znaleźć Twoją firmę

Niezależnie od tego, czy chcesz przyciągnąć do witryny więcej klientów, zwiększyć sprzedaż online, czy zachęcić klientów, by do Ciebie dzwonili lub wracali na Twoją stronę – Google Ads Ci w tym pomoże.

Dowolny obszar wyświetlania reklamy

Kieruj reklamy do klientów w wybranych krajach, regionach i miastach lub w określonej odległości od Twojej firmy lub sklepu. Klienci znajdują Twoją firmę w Google dokładnie w momencie, gdy szukają tego, co oferujesz.

Wymierność, przejrzystość i elastyczność

Z Google Ads wiesz, ile osób widzi Twoje reklamy i jaki odsetek z nich klika je, by odwiedzić Twoją witrynę lub do Ciebie zadzwonić. Narzędzia śledzenia pozwalają nawet zobaczyć rzeczywistą sprzedaż generowaną przez Twoją witrynę dzięki reklamom.

Zatrzymuj, uruchamiaj, wstrzymuj i testuj

Możesz dostosowywać reklamy, testować nowe wyszukiwane słowa, wstrzymywać kampanie i ponownie je uruchamiać w dowolnym momencie – wszystko za darmo i w ramach Google Ads.

Informacje przez całą dobę

W każdej chwili możesz sprawdzić skuteczność swoich reklam – wystarczy nawiązać z nami kontakt. Aby pomóc Ci zaoszczędzić czas, będziemy Ci także wysyłać miesięczne podsumowania ze wszystkimi najważniejszymi statystykami i wynikami.

Jak działa reklama Google Ads?

01. Tworzymy dla Ciebie reklamę

Aby skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów, Twoje reklamy tekstowe przygotujemy w sposób precyzyjny, trafny, atrakcyjny i inspirujący. Używamy tylko sprawdzonych i skutecznych metod pisania reklam tekstowych.

02. Klienci widzą reklamę

Jeśli hasła, które wpisują w Google, pasują do Twoich słów kluczowych, reklama może pojawić się nad wynikami wyszukiwania. Nasi Specjaliści dopilnują, aby reklama wyświetlała się w 100% na idealnie trafne słowa kluczowe związane z Twoją ofertą.

03. Zdobywasz Klientów

Zainteresowane osoby klikają Twoją reklamę i odwiedzają witrynę lub dzwonią bezpośrednio do Twojej firmy. A co najważniejsze – płacisz tylko wtedy, gdy to zrobią.

04. Optymalizujemy

Podczas działania kampanii dążymy do jak największego wzrostu konwersji, przy zmniejszeniu do minimum ceny pozyskania Klienta. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby nasz Klient był zadowolony i współpracował z nami długofalowo.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać więcej informacji.

TOP