FORGOT YOUR DETAILS?

Reklama YouTube

18 mln klientów czeka na Ciebie!

Maksymalny zasięg w 5 sekund

W Polsce jest 23 mln internautów, a ponad 18 mln z nich codziennie korzysta z YouTube. Daje to ogromy zasięg na poziomie 75% wszystkich użytkowników Internetu w naszym kraju

Każdego miesiąca miliony Polaków ogląda filmy wideo i programy na YouTube. Z tego powodu zajmuje on 1 miejsce wśród serwisów wideo w Polsce. Jak zatem widać jest to najlepsza opcja dotarcia do wielu milionów klientów. Teraz można w pełni wykorzystać potencjał serwisu i ogromne zaangażowanie użytkowników, wprowadzając do media planu reklamę wideo na YouTube. screen

Co daje kampania reklamowa na YouTube?

Dzięki kampanii wideo na YouTube stworzysz wartościowy obraz firmy, zdobędziesz nowych klientów, a przede wszystkim zwiększysz sprzedaż. Wszystko to dadzą Ci formaty reklamy on-line, które są dostosowane do preferencji widza. Reklama wideo na YouTube dotrze bowiem do osób zainteresowanych komunikatem, a nie do przypadkowych odbiorców.

Formaty reklam YouTube

Będziesz dosłownie wszędzie!

Co daje kampania reklamowa na YouTube?

Proste i skuteczne metody targetowania umożliwią dotarcie zarówno do szerokiej oraz niszowej widowni

Mechanizmy sieci reklamowej Google zwiększają zasięg reklam na YouTube. Można je kierować do ściśle określonej grupy docelowej na kilka sposobów:

- tematycznie, czyli wskazywać materiały wideo powiązane z branżą,

- na podstawie kategorii zainteresowań użytkowników,

- w oparciu o listy remarketingowe,

- bazując na wskaźnikach demograficznych (wiek, płeć),

- za pomocą słów kluczowych – system szuka filmów pasujących do wybranych słów,

- ze względu na najczęściej oglądany kanał YouTube.

Dominacja YouTube nad TV

Największą przewagą YouTube nad trlreizją jest możliwość pomiaru efektywności reklamy. Kampania wideo może być dokładnie monitorowana i mierzona pod kątem ilości obejrzeń i wyświetleń oraz kliknięć w daną reklamę. Kolejną przewagą takiej kampanii jest precyzyjne targetowanie reklamy oraz niski koszt emisji, gdyż opłata dotyczy spotów obejrzanych na YouTube w całości.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać więcej informacji.

TOP