FORGOT YOUR DETAILS?

Poznaj nas bliżej

Krótko o nas:

Jesteśmy grupą wzajemnie dopełniających się specjalistów od e-marketingu . Jako Google Partner prowadzimy kampanie podnoszące widoczność w Sieci oraz generujące sprzedaż. W ciągu dziewięciu lat od powstania przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy efektywnych kampanii o zasięgu międzynarodowym. Najważniejsza jest dla nas konwersja – osiągnięcie celu biznesowego Klienta.

Co oznacza status Google Partner?

Google Partners to tytuł wskazujący na to, że dana agencja cieszy się wyjątkowym zaufaniem Google. Potwierdza, że agencja prowadzi skuteczne kampanie reklamowe korzystając z całego wachlarza narzędzi Google Ads, jej pracownicy regularnie szkolą się i zdobywają certyfikaty, a klienci korzystający z jej usług są zadowoleni.

Na co stawiamy:

Wszyscy nasi pracownicy stanowią zespół, tylko razem możemy osiągnąć wyznaczony cel. Takie samo nastawienie mamy wobec klienta. Tylko jasna i przejrzysta współpraca gwarantuje sukces. Każdy nasz Klient widzi w nas partnerów biznesowych, ponieważ razem możemy osiągnąć najwięcej.

Zaufanie, to też ogromny atut. W każdej współpracy dążymy do idealnych relacji. Chcemy byc dla Was przyjacielem, który pomoże zdobyć pozycję rynkową. Kiedy Wy zarabiacie my mamy Klientów.

Kto tworzy:

Zespół Sempress to certyfikowani specjaliści z zakresu Google Ads (m.in. Google Zakupy, reklama na YouTube, reklama w sieci wyszukiwania i reklamowej, reklama mobilna) i Google Analytics, project managerzy, web designerzy i graficy. Taki zespół pomoże kompleksowo zaplanować całą strategie marketingu internetowego.

ZADOWOLENI KLIENCI

Zebraliśmy już duże grono Klientów. Do tej pory zaufali nam między innymi:

TOP