FORGOT YOUR DETAILS?

Selis - trzy miesięczna kampania Google Adwords. Sieć wyszukiwania + Remarketing GDN + RLSA

Wzrost konwersji o 800%

Profil działalności firmy:

Firma Selis specjalizuje się w wycince drzew trudnych metodą alpinistyczną, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów oraz produkcją i sprzedażą drewna opałowego. W internecie ta branża posiadała ogromną niszę, a my wykorzystaliśmy ją w 100%.

Cel:

Dotarcie do Klientów znajdujących się na terenie całej małopolski, oczywiście na każdym możliwym urządzeniu do przeglądania internetu. Zależało nam też na zbudowaniu odpowiedniej pozycji rynkowej. Prosto mówiąc, dla Klienta najważniejsza była ilość nowych telefonów dziennie.

Działanie:

Klient nie posiadał strony internetowej, co wpłynęło na korzyść całego marketingu internetowego. Pozwoliło nam to zbudować stronę od podstaw zgodną z wymogami Google Adwords o najwyższym możliwym wyniku jakości. Witryna została wykonana w technologi responsywnej, co pomogło dotrzeć do każdego Klienta zainteresowanego ofertą firmy Selis. Posiadając idealny fundament reklamy internetowej przeszliśmy do kampanii w sieci wyszukiwania. Codzienna optymalizacja umożliwiła nam zdobyć niesamowitą ilość konwersji przy takim samym budżecie reklamowym. Remarketing graficzny oraz remarketing tekstowy przywoływał zastanawiających się Klientów nawet z okresu 30 dni wstecz. W tym momencie w sieci wyszukiwania posiadamy 100% udziałów w rynku małopolskim w branży wycinki drzew.

Raport skuteczności kampanii

MiesiącKwiecieńMajCzerwiec
Ilość konwersji26110200
Budżet350 PLN350PLN350 PLN
Rzeczywisty śr. CPC1.29 PLN0.92 PLN0.76 PLN
Zmiana CPC--40,00%-69,73%
Zmiana konwersji-+423,00%+769,00%

Podsumowanie:

Zamierzony cel osiągnięty. Ilość konwersji została zwiększona o prawie 800% w ciągu trzech miesięcy. Właściciel jest bardzo zadowolony, a to jest dla nas ogromną nagrodą i satysfakcją. Zapowiada się długa i miła współpraca, pragniemy być dla Selis partnerem biznesowym. W dalszych etapach współpracy planujemy wdrożyć pozostałe moduły reklamy Adwords. Zapowiada się bardzo ciekawie, nieprawdaż?

Piotr KalembaSelis.com.pl
Sempress jest agencją, z którą współpracujemy w zakresie Google Adwords i jest ona naszym ważnym partnerem biznesowym. Wszystkie działania firmy przygotowywane są z należytą starannością a osiągane efekty zgodne z ustalonymi celami. Miła obsługa, profesjonalne podejście i szybkość reakcji dodatkowo utwierdzają nas w przekonaniu, że wybór Sempress był słuszny. Prowadzone dla nas kampanie są cyklicznie monitorowane i ulepszane poprzez użycie nowych rozwiązań oferowanych przez Google. Polecamy firmę Sempress jako solidnego partnera w tej branży oraz potwierdzamy najwyższą jakość godną Partnera Google.

Jakie wnioski warto wyciągnąć? Wiedza i doświadczenie to podstawa dla Google Partnera

Kiedy wydaje Ci się, że Twoja branża nie ma popytu w internecie to bardzo się mylisz. Nastały czasy, gdzie wszyscy szukają czegoś w sieci. Każdy problem rozwiązujemy z telefonem w ręce. Nie wchodzimy do internetu, my po prostu w nim żyjemy. Jeśli masz jakieś wątpliwości lepiej uderz z pytaniem do nas. Prosta rada, czy też badanie rynku pod kątem Twojej branży nic u nas nie kosztuje. Zatem, czy nie warto spróbować? Adwords jest najlepszym możliwym sposobem reklamy. Trafia tylko do Klientów, którzy Was potrzebują. Zapraszamy do współpracy.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać więcej informacji.

TOP