FORGOT YOUR DETAILS?

Budujemy atrakcyjne i funkcjonalne strony www

Jak powszechnie wiadomo, strona internetowa to nie tylko fundament marketingu interaktywnego. To także wizytówka firmy, marki lub produktu, w znacznym stopniu rzutująca na prestiż i wizerunek na tle konkurencji.

BO KAŻDY PROJEKT SZYJEMY NA MIARĘ

Unikalne potrzeby każdego z Klientów wymagają indywidualnego podejścia do tworzonych projektów. Budując strony internetowe bierzemy pod uwagę Twoje potrzeby, inspiracje oraz preferencje, a także specyfikę branży tak aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb przyszłych użytkowników Twojego serwisu. Połącznie przejrzystego, atrakcyjnego designu z funkcjonalnością strony może zapewnić rynkowy sukces przyszłemu właścicielowi.

ZATEM STWÓRZMY COŚ W PIĘCIU KROKACH:

#1 - Poznajemy się

Jak powszechnie wiadomo, najważniejszy jest pierwszy kontakt :) Może być to e-mail, telefon, lub umówione spotkanie.

#2 - Briefujemy

Zbieramy w całość wszystkie pomysły, inspiracje oraz wszelkie materiały, jakie będą użyte do budowy nowej strony.

#3 - Rysujemy

Na tym etapie opracowujemy konspekt graficzny strony. Atrakcyjny i przejrzysty design to już połowa sukcesu.

#4 - Kodujemy

Projekt stopniowo wkracza w interakcję z użytkownikiem. Rozpoczynamy kodowanie grafiki i wdrażanie strony pod CMS.

#5 - Poprawiamy i testujemy

Strona zaczyna funkcjonować, a my debugujemy ewentualne niedociągnięcia. Gwarantujemy wsparcie powdrożeniowe.

CZYM JEST RESPONSIVE WEB DESIGN?

Technologia RWD to nic innego jak zdolność dopasowania się zawartości strony do różnych rozmiarów ekranu. Coraz więcej z nas przegląda strony internetowe na komórkach, smartfonach lub innych urządzeniach mobilnych. Zdolność dynamicznego dopasowywania się zawartości witryny do tych urządzeń w znacznym stopniu rzutuje na wygodę użytkowania strony, a tym samym stwarza przewagę dla konkurencji. Dbamy o to, abyś dotarł do każdego klienta, niezależnie od tego, z jakiego urządzenia korzysta, bowiem projektujemy nawigację tak, aby na każdym urządzeniu była czytelna i wygodna w użytkowaniu,

CO POZA TYM? KILKA KWESTII TECHNICZNYCH

Każdy rozpoczęty przez nas projekt odbywa się według ściśle określonych wytycznych W3C – światowej organizacji, zajmującej się ustanawianiem standardów tworzenia stron www. Staramy się tworzyć strony w oparciu o najlepsze wzorce projektowe jak i nowoczesne technologie. Dla podniesienia jakości usług, oferujemy opcjonalnie hosting stron na naszych serwerach z pełnym supportem, zapewniając przy tym najwyższe standardy niezawodności i bezpieczeństwa. Badania wskazują, że przeszło 4 na 5 użytkowników znajduje docelowe strony internetowe poprzez wyszukiwarkę Google. Wiemy zatem, jak istotne jest tworzenie stron www zoptymalizowanych pod kątem widoczności w wyszukiwarce internetowej. Stosujemy w tym zakresie najlepsze praktyki i mechanizmy: nasze strony wykonywane są zgodnie z obowiązującymi standardami W3C, co dodatkowo zwiększa ich widoczność w wyszukiwarce i przyspiesza indeksację przez system Google, tym samym dając Twoim Klientom większą szansę na jej odnalezienie w gąszczu innych. Na każdy stworzony przez nas projekt udzielamy bezterminowego wsparcia technicznego oraz obsługę powdrożeniową w zakresie modernizacji strony.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać więcej informacji.

TOP