FORGOT YOUR DETAILS?

Czy Twoja Firma gotowa jest na Eksport?

Google Adwords z paszportem

Chcesz pozyskiwać klientów z zagranicy?

Z reklamą Google AdWords możemy Cię reklamować w każdy miejscu na Świcie. Możliwości są nieograniczone, a rynki są otwarte na konkurencyjne oferty.

Dywersyfikuj swoje źródła dochodów!

Zdajemy sobie sprawę, że świat nie kończy się tylko na rynku polskim. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów jesteśmy doskonale przygotowani do prowadzenia działań marketingowych poza granicami naszego kraju. W zależności od lokalizacji niektóre usługi mogą być bardziej rozbudowane lub ograniczone. Kampanie możemy kierować na dowolne języki i lokalizacje geograficzne.

Aby być konkurencyjnym...

należy opuścić strefę komfortu.

JAK BYĆ KONKURENCYJNYM GDY?

Globalna przestrzeń cyfrowa nieustannie rośnie

W 2013 roku globalne wydatki na reklamę mobilną wzrosły o 106% i wzrosną o kolejne 62,1% w 2014

Użytkownicy internetu są globalnymi konsumentami

W 2013 roku 240 miliony konsumentów z 12 krajów Europy dokonało zakupów online. Ponad 50% klientów e-commerce dokonało zakupu z zagranicy 19.2 milionów zrobiło zakupy online

Konkurencja nie ogranicza się tylko do rynku lokalnego

68% polskich przedsiębiorstw przyjmuje zamówienia z innych krajów UE za pośrednictwem strony internetowej

Z Sempress Google Partner

to bardzo proste

Możemy wykorzystać wszystkie dostępne technologie w systemie Google AdWords

W zależności od lokalizacji niektóre usługi mogą być bardziej rozbudowane lub ograniczone. Kampanie możemy kierować na dowolne języki i lokalizacje geograficzne. Nie przejmuj się barierą językową. W ramach obsługi zapewniamy tłumaczenia wszystkich reklam tekstowych i graficznych. Możemy także przygotować video/animacje w wymaganym języku. W ramach współpracy oferujemy także wsparcie analityczne pozyskiwania ruchu oraz pomoc przy planowaniu zakupu mediów. Określ swój rynek docelowy, a my przedstawimy ofertę zawierającą wszystkie dostępne możliwości reklamy w danej lokalizacji. Możliwość rozliczania w dowolnej walucie.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać więcej informacji.

TOP