FORGOT YOUR DETAILS?

Doradztwo Marketingowe

Nowoczesne strategie marketingowe opierają się na liczbach!

Superkreatywne działają w obszarze interim managementu, budują strategie rozwoju firmy w oparciu o budżet. Na podstawie audytu opracowują i wdrażają indywidualną strategię rozwoju firmy. Skutecznie wprowadzają nową markę na rynek, a dla marek już istniejących wyznaczają nowe kierunki i ulepszają ofertę przy wsparciu najlepszych narzędzi online i offline, a wszystko to w celu zwiększenia obrotów firmy.

Ewa Przybyś

Właścicielka i pomysłodawczyni Superkreatywne. Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu strategii biznesu, oraz aktywnej sprzedaży na rynkach międzynarodowych, między innymi na stanowisku Dyr. Sprzedaży Europa, w jednej z większych korporacji IT. Swoje umiejętności kilka lat temu rozszerzyła o marketing i PR poprzez studia w tym zakresie.

Ceniona przez firmy na rynku małopolskim, które polecają jej działanie. Kocha swoją pracę, uwielbia wyzwania, co przekłada się na sukces u kontrahentów.

Jest osobą niezmiernie kreatywną, dla której sprzedaż i marketing to przede wszystkim liczby, na których można budować skuteczną metamorfozę biznesu.

Superkretywne swoją pracę wykonują z pasją, o czym świadczą liczne referencje od zadowolonych klientów.

Superkretywne to firma działająca w obszarze interim managementu. Więc, jeżeli brakuje Ci skutecznego managera, chcesz obniżyć koszty i zwiększyć obroty w swojej firmie. Skontaktuj się z Superkreatywne.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z SUPERKREATYWNE, aby otrzymać więcej informacji.

TOP