FORGOT YOUR DETAILS?

Reklama Google dla Sklepów Internetowych

Zacznij sprzedawać swoje produkty w sieci.

Cel kampanii to uzyskanie jak najniższego kosztu pozyskania klienta, jak najniższego kosztu konwersji. Specyfika działania sklepów internetowych wymaga specjalnego podejścia do konfiguracji oraz obsługi Kampanii AdWords. Kluczowym czynnikiem jest pełne wykorzystanie wszystkich najbardziej efektywnych form promocji sklepów online.

Na czym polega kampania Google Zakupy?

Co zyskasz dzięki współpracy z nami?

Sempress.pl przejmuje pracochłonne obowiązki, zajmuje się integracją, optymalizacją i oszczędza Twój czas.

Remarketing

Stworzymy kampanie, które będą wyświetlały reklamy produkty dla użytkowników, którzy odwiedzili Twój sklep nie dokonując zakupu lub pozostawiającym koszyk z produktami.

Mój sklep może korzystać z Google Zakupy?

Tak, reklama produktów jest dedykowana wszystkim sklepom internetowym. Nie wiesz czym jest plik XML ? Napisz do nas, pomożemy Ci go wygenerować.

Jakie wymagania musi spełnić sklep aby reklamować produkty?

Przeprowadzimy audyt w Twoim sklepie i zaproponujemy odpowiednie zmiany, aby sklep i wszystkie produkty były zgodne z Zasadami i Warunkami korzystania z Google Zakupy.

Jaki jest koszt?

Zdobywaj nowych klientów już za 189zł/miesiąc to jedyne 6,00zł dziennie. Przeznaczając dowolną kwotę, jaką obecnie wydajesz w porównywarkach, jesteś w stanie pozyskać 2 razy więcej ruchu z Google niż z Porównywarki.

Aktualizacja

Codziennie kontrolujemy ceny i aktualizujemy produkty z Twojego sklepu, dokładnie przygotowujemy pliki do aktualizacji zgodnie ze specyfikacją oraz monitorujemy jakoś danych.

Jak może wyglądać Twoja reklama?

Reklamy emitowane są w prawej, górnej części wyszukiwarki, wyświetlają się po wpisaniu szukanej frazy związanej z produktem.

Zakupy Google (czyli Merchant Center) umożliwiają pokazanie zdjęcia oferowanego przez Państwa produktu wraz z nazwą oraz ceną. Jest to kapitalne rozwiązanie, które zachęca do kliknięć osoby zainteresowane danym produktem. Klienci znają cenę oraz widzą jak wygląda produkt jeszcze przed kliknięciem w reklamę, a więc przed ponoszeniem jakichkolwiek kosztów przez reklamodawcę. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że kliknięcia w reklamę przełożą się na wiele zakupów w Państwa sklepie internetowym.

Rozwiązanie tylko dla sklepów online

Ta forma reklamy - Zakupy Google - jest dedykowana i dostępna jedynie dla sklepów internetowych, które umożliwiają bezpośredni zakup produktów online. Google Merchant Center nie jest dostępne dla standardowych stron www prezentujących produkty lub usługi firmy jeżeli nie jest możliwy zakup online. Należy również mieć świadomość, że jest kilka innych obostrzeń dotyczących promowanych produktów jak i działania sklepu. Należy spełnić je wszystkie, aby móc korzystać z potencjału reklamy w Zakupach Google. Chętnie pomożemy w obsłudze Państwa kampanii.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać więcej informacji.

TOP